Start Inne usługi
Inne usługi
ewaluacja tekstów (nowość?) Drukuj Email
środa, 16 kwietnia 2014 17:56

jeśli dysponujemy w danym okresie większymi mocami wykonawczymi, to podejmujemy się korekt (proof reading) powierzanych nam tekstów specjalistycznych. Niezależne wsparcie jakości dla treści internetowych jest nam wszystkim potrzebne.

Więcej…
 
Indywidualne analizy Drukuj Email

 

Poza analizami prowadzonymi na zamówienie DiS przez DiS i dla DiS, firma oferuje prowadzenie badań rynkowych także na zamówienie naszych Szanownych Klientów.

Nasze analizy są z reguły oparte na wszechstronnych badaniach researcherskich i/lub ankieterskich związanych z rozwojem zastosowań informatyki w gospodarce polskiej. Są one zazwyczaj i prawdopodobnie w przyszłości pozostaną rozwinięciem wątków wydanych dotychczas raportów pod kątem zindywidualizowanych pytań i potrzeb.

Przygotowanie raportu na specjalne zamówienie zawsze wymaga czasu i przemyśleń. Dlatego przy tej formie współpracy prosimy o możliwie szczegółowe

  • sformułowanie pytań,
  • naszkicowanie konspektu działań
  • zastanowienie się nad tym jaki powinien być terminarz prac
  • jaki jest cel ewentualnego badania
  • czy lepsze jest badanie opinii indywidualnych osób, czy analiza wewnętrznych zasobów i baz danych DiS pod określonym kątem.

Jeśli macie Państwo obraz większości z tych działań bez wahania kierujcie pytania właśnie do nas. W razie zainteresowania tego rodzaju analizami zapraszamy do kontaktu: telefonicznie, przez e-mail lub w spotkaniach bezpośrednich.

Poniżej formularz ułatwiający sformułowanie stosownego e-maila.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


 
Serwisy informacyjne na zamówienie Drukuj Email

Naszym czołowym stałym serwisem jest analiza wydarzeń rynku teleinformatyki, wydawana w formie biuletynu zatytułowanego "Monitor IT". Przygotowujemy też serwisy bardziej wyspecjalizowane, których częstotliwość, zakres i objętość zależy od wymagań i uzgodnień z naszymi klientami. Zapraszamy do tej formy współpracy, polecając jednocześnie rozważne przemyślenie celu, przydatności, zakresu i częstotliwości serwisu. Jeśli macie Państwo wystarczająco precyzyjną wizję takich serwisów pytajcie bezpośrednio o dodatkowe szczegóły.


 
Konsultacje Drukuj Email

Zdarzają się przypadki, że chcecie Państwo samodzielnie przygotować jakiś raport na bazie informacji, które pozyskaliście w trakcie swojej zawodowej działalności związanej z informatyką. Chętnie pomożemy w stworzeniu waszego własnego raportu opartego na takich danych. Doradzimy jak stworzyć taki raport, na co zwrócić uwagę. Możemy też pewne elementy tworzenia takiego opracowania wziąć na siebie, obejmujące np. rozpoznanie rynku oferowanych usług i oprogramowania.

Sytuacje takie zdarzają się dość często osobom podejmującym decyzje o zakupach większych partii sprzętu lub oprogramowania. Zbierają dużo materiału przetargowego, a potem nie mają czasu na jego opracowanie i wyciągnięcie wszystkich wniosków korzystnych dla swojej instytucji. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy pomocy przy tego rodzaju sytuacjach.

Nie jesteśmy związani umową z żadnym dostawcą sprzętu czy oprogramowania. Doradzamy co wdrożyć, ale sami niczego nie wdrażamy. To świadczy o czystości naszych intencji. My oceniamy, wdraża kto inny. Dopasowujemy produkty do potrzeb użytkownika, a nie do naszych możliwości, naszych kompetencji, czy ukrytych preferencji.

 


 
warsztaty i prezentacje Drukuj Email

Raporty DiS mają formę pisaną. Niekiedy warto jednak je przedyskutować. Warsztatowa forma prezentacji raportów może podziałać inspirująco. Przykłady tematyki warsztatów i prezentacji, w które najczęściej byliśmy zamieszani:

  • informatyka bankowa,
  • systemy ERP,
  • informatyka dla małych i średnich przedsiębiorstw,
  • budowa sieci ISV dla określonej rodziny produktów,
  • inne.

Zachęcamy do kontaktu w celu przedyskutowania tematyki ewentualnych spotkań warsztatowych z DiS.